Tarihçe

ŞİRKET PROFİLİ

AYES Çelik Hasır 1978 yılında Isparta’da kuruldu ve çelik hasır üretimine başladı.

Teknik kadro, teknoloji ve donanım yönünden sürekli gelişerek iş hacmini arttıran bir trend yakaladı. Gelişen ve büyüyen piyasalara ayak uydurabilmek amacı ile, 2000 yılında İzmir Kemalpaşa’da kurulan modern çelik hasır fabrikasıyla üretim kapasitesini arttırdı. 2006 yılında ise Gebze’deki 3. fabrikası ile Türkiye’nin en büyük çelik hasır üreticisi oldu. Gelişmiş üretim teknolojisi, uzman kadrosu ve uluslararası standartlarda üretimi ile inşaatların vazgeçilmezi oldu.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Hedefimiz kalitenin ve müşteri memnuniyetinin en üst seviyede devamlılığını sağlamaktır.

Hedeflediği kaliteye ulaşan firmamız TSE kalite uygunluk belgesi ve ISO9001 sertifikasına sahiptir.

Üretimi kaliteli kılmak adına, üretimin her gün bir önceki günden daha kaliteli olmasına çalışır.

Laboratuar donanımı malzemenin tüm özelliklerini inceleyebilecek ekipmanla donatılmıştır.

 

MİSYONUMUZ

AYES özverili uzman kadrosu ve kalitesiyle müşteri memnuniyetini öne çıkaran, zamana uygun teknolojiyi kullanan, uluslar arası standartlara uygun yüksek kalitede, düşük maliyetle ideal karı gözeterek çelik hasır üreten girişimci bir şirkettir.

 

VİZYONUMUZ

Mevcut yapısının sağladığı avantajdan yararlanarak, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda daha yüksek kalitede, daha düşük maliyetle üretim ve tedarik konularında gelişen teknolojileri takip ederek hizmet vermek düşüncesiyle yurt dışı pazarlara açılmak, yurt içi pazarda daha esnek ve farklı ürünlere yönelmek, böylece sektör liderliğini oluşturmaktadır.